להרים עוגן ולהשיט יאכטה. כל אחד יכול

היום, אפשר ליהנות מחווית הים והיאכטות גם בלי שתהיה בידיכם יאכטה פרטית, מבלי להוציא רשיון שיט ומבלי לדאוג לעגון את היאכטה במרינה הקרובה לביתכם, על כל ההוצאות המשתמעות מכך.

sailing-header

שיט ביאכטה נתפש כאחד ממותרות החיים השמורים לבעלי יכולת כלכלית גבוהה, אלה היכולים להרשות לעצמם לקנות את כלי השיט היוקרתי ולצאת לחופשות פרטיות מעבר לים, להזמין אורחים לתפוס קרני שמש בזמן פתיחת בקבוק שמפנייה מובחרת ובעיקר להשתייך לחוג יוקרתי של יאכטיונרים הנהנים מהחיים הטובים. היום, אפשר ליהנות מחווית הים והיאכטות גם בלי שתהיה בידיכם יאכטה פרטית, מבלי להוציא רשיון שיט ומבלי לדאוג לעגון את היאכטה במרינה הקרובה לביתכם, על כל ההוצאות המשתמעות מכך.

חברות במועדון יאכטות
חברות במועדון יאכטות אינה דבר חדש כשלעצמו. בארצות הברית ובאירופה קיימים מועדוני יאכטות ותיקים, שבמסגרתם נערכות תחרויות ומירוצים בין בעלי היאכטות, שבאים להפגין לא רק את יכולות השיט שלהם אלא גם את עושרם במה שנחשב לספורט אלגנטי ויוקרתי ביותר. אחת התחרויות הידועות ביותר נערכת במסגרת “גביע אמריקה”, שבה משתתפים מאז 1851 חברי מועדוני שיט, בעלי עסקים, ברובם מיליארדרים שחיים את החיים הטובים. אולם, מועדון שיט, לפני הכל, הוא מקום של חברים שאוהבים לבלות יחדיו, להיפגש ולאכול אוכל טוב, לחוות חוויות מרוממות רוח, ובקיצור, להפליג בצוותא.

גם מועדוני שיט בישראל מציעים לחבריהם מנוי חודשי שבמסגרתו הם יכולים ליהנות מהפלגות על יאכטות בארץ ובחו”ל, מהשתלמויות מקצועיות, מאירועים חברתיים ומתחרויות שיט. המועדונים מעמידים לרשות חבריהם מבחר יאכטות חדישות, מרווחות ומאובזרות בכל הציוד הדרוש להפלגה מפנקת, לצד שירותים נלווים ברמה גבוהה. בין השאר תוכלו להפליג בחופי הארץ ולבחור בין הפלגות בהשטה עצמית, להטיל עוגן ולקפוץ למים, בין טיולי צלילה ודיג, הפלגות דולפינים שבהן נחשפים ליונק הימי האינטליגנטי המופלא, הרפתקאות שיט להורים ואפילו בקייטנות לילדים בקיץ.

חופשה פרטית בחופי תאילנד
אם תרצו לצאת לחופשה מעבר לים עם המשפחה או עם חברים קרובים, תוכלו לבחור במספר יעדים נחשקים, החל בשיט לארצות השכנות בים התיכון, כמו קפריסין, דרך קפיצה לריבריות הים התיכון, ועד האיים הקריביים, חופי תאילנד המרהיבים ביופיים ועוד. מועדוני השיט מארגנים עבור חבריהם את הטיולים מהמסד ועוד הטפחות ולכם לא נותר אלא ללבוש את בגדי החוף החדשים ולעלות אל הסיפון. אחרי שתחזרו משיט בלתי נשכח, יש מצב שתידבקו ב”מחלת ים” ותרצו ללמוד איך להשיט יאכטה בעצמכם. החברות במועדון מקנה גם השתתפות בהשתלמויות מקצועיות לשייטים, עם סדנאות מקצועיות וקורסים מתקדמים לסקיפרים, פעילות שיט תחרותי, תחרויות ניווט ועוד. אלה פותחים גם דרך לפעילות חברתית ענפה במסגרת המועדון: מפגשים והרצאות בתחומי בריאות, ספורט, תזונה ועוד, מסיבות וערבי בילוי לחברים ובני זוגם, מועדון עסקים להרחבת קשרים, טיולי ג’יפים משותפים, הרבה אוכל טוב ורוח נהדרת במפרשים.

חובבי הדיג מביניכם בוודאי ישמחו לשמוע על הפלגות דיג ייעודיות שכלולות גם הן במסגרת החברות במועדון. לשם כך תצאו לים הפתוח עם המון מצב רוח טוב וחברים, מלווים במדריך דיג מקצועי, תשליכו הרשתות ותוכלו ליהנות בסופו של יום מארוחה שכולה שלל מן הים. אם תרצו להפתיע את יקיריכם סתם כך בשבת בבוקר או בשישי לעת שקיעה? תוכלו להזמין אותם להפלגת כיף בשילוב אוכל טוב, מוזיקה, אלכוהול כמיטב מסורת יורדי הים וליהנות כולם מהרוח ומהגלים. חברות במועדון יאכטות אינה שמורה עוד לעשירים בלבד ויכולה לפתוח בפניכם ימים גדולים ואוקיינוסים שלמים של הנאות החיים, עבורכם ועבור יקיריכם. הערך המוסף בחברות במועדון אקסקלוסיבי זה עשוי להיות גם יצירת קשרים למטרות עסקיות ולהרחבת החוג החברתי אליו אתם רוצים להשתייך.

20% הנחה על קורס משיטי יאכטות + מפגש היכרות ושיעור ניסיון על יאכטה חינם – לחצו כאן!

כתבות אחרות בנושא